herbalife türkiye Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Herbalife zatî bilgilerinizi, varsa sizle ait gayrı bilgiler ile bile merkezi bir bilgi havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, fen kaynaklarımızı daha yerinde yönetmemizi ve size henüz iyi özen sunmamızı katkısızlamaktadır.

C – Herbalife üyesi olduktan sonra üyelik adımlarında ilk özellikle e-posta yahut oluşturduğunuz kullanıcı adı ile yeniden kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı açacaksınız. Yeniden   demetlanın

şehir’den yahut sitedeki diğer Sunulan Bilgiler’den mutlu kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, dunda işçilikbu Barışma’nın şeşncı maddesinde (Herbalife Alıcı Garantisi) belirgin bir şekilde tamlanan hususlar haricinde şehir’yi yahut diğer Sunulan Bilgiler’i kullanımınızı diremek ile sınırlı olacaktır.

Zümre liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki nicelikın %80 artması demektir.

Bu Itilaf’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Yakaımıza yahut Site veya öbür Maruz Bilgiler yoluyla gönderilen veya iletilen rastgele bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut başka fikri mülkiyet haklarını veya öteki haklarını ihlal yahut sarkıntılık ettiğine dayalı rastgele bir sav ve/veya

Organizasyonel bir önderlik kariyerine hamle atıyorsunuz. Bu kariyerde Prim kulaklıç nicelikınız %40 daha artması demektir.

Herbalife Distributor Uyelik Paketi Herbalife ayrıcalıklı müşteri referans koduBu görkemli çantayı uygun hayatınızda da kullanabilirsiniz. Başkaca bir iş yapıyorsanız bu çantayla evrak taşıyabilir ürettiğiniz ürünleri taşıyabilir ve sunumlarda ihtiyacınız olan malzemeleri taşıyabilirsiniz.

bakım sağlayıcılara yapılan uluslararası aktarmalar kucakin, bilgilerin korunması ilişkin hizmet sağlayanya ve onun konumuna kapalıdır ve yasaların gerektirdiği bilgi muhafaza maddelerini mideaziz sözleşmeler mideerir;

şehir’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız yahut hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Site’yi veya özge Maruz Bilgileri satın alması yahut kullanması;

Bu politika yahut icraatımız karşı bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanmaına yönelik bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

19.ALICI’ nın kusurundan meydana gelen bir nedenle dünyalıkın mesabesinde bir azalma olursa veya iadeli imkânsızlaşırsa ALICI kusuru büyüklükında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

Herbalife, farklı herhangi bir iş sağlayıcısını, elektronik posta hizmeti veya benzeri bir özen göz at sağlayansını kullanarak yukarıdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini bile yasaklamaktadır.

Yanlış şifre. Lütfen yeniden deneyiniz veya sıfırlamak bâtınin şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Anlayışsız Dön Hesabınızı doğrulayın

Herbalife Uluslararası Başkanlık öğürı: Herbalife Nutrition Şirketinin bulunmuş olduğunuz ülkede yönetim kuruluna seçilmeniz ve size herbalife nutrition şirketinin aldığı karalara imza yetkisi veren bir kariyere geldiniz demektir.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *